| | |Menu główne
zaslepka

Czy korzystasz ze wszystkich możliwości Autodesk w ramach subskrypcji?

subskrycje

 

Subskrypcja nie służy tylko do pobierania najnowszej wersji Twojego oprogramowania, to również szereg dodatkowych korzyści dla Ciebie i Twojej firmy:

 • Aktualizacje
  Uzyskaj dostęp do aktualizacji oprogramowania w momencie ich publikacji. Subskrypcja zmniejsza koszty, pomaga zarządzać przewidywanym budżetem na oprogramowanie i daje dostęp do najnowszych narzędzi do projektowania.  Dodatkowo od 1-go Lutego 2015 możliwość aktualizacji oprogramowania dla klientów nieposiadających subskrypcji zostanie wycofana.
 • Elastyczne prawa licencyjne
  Używaj starszych i aktualnych wersji oprogramowania, instaluj je na komputerach w domu oraz w biurze i używaj ich w wielu lokalizacjach dzięki elastycznym opcjom licencjonowania, mającym usprawnić Twoją pracę.
 • Pomoc techniczna
  Rozwiązuj problemy online ze specjalistami wsparcia technicznego Autodesk®, którzy pomogą w instalacji, konfiguracji i innych sprawach. Kontroluj na bieżąco zgłoszenia serwisowe w swojej firmie za pomocą śledzenia i zarządzania internetowego.
 • Cloud
  Subskrypcja daje dostęp do szerokiego wachlarza korzyści chmury Autodesk® 360. Dzięki olbrzymiej mocy obliczeniowej serwerów Autodesk możesz szybciej optymalizować swoje projekty, przeprowadzać skomplikowane symulacje czy renderować złożone wizualizacje.
 • Autodesk 360
  Korzystając z Subskrypcji produktu lub pakietu oprogramowania Autodesk będziesz cieszyć się dostępem do 25 GB miejsca w chmurze Autodesk® 360 przypadającym na każde stanowisko z Subskrypcją. Pozwoli to na zwiększenie mobilności i uproszczenie współpracy z klientami, kolegami i partnerami biznesowymi

Odnów subskrypcję100€ taniej!

Jeśli nie odnowiłeś subskrypcji w terminie, a od jej wygaśnięcia minęło już ponad 30 dni, możesz to zrobić teraz nie ponosząc dodatkowych kosztów z tytułu opłaty Late Processing Fee – skorzystaj z oferty już dziś i zaoszczędź 100€. Więcej informacji na naszej stronie

Czy wiesz jak korzystać z konta subskrypcyjnego i wszystkich dodatków?
Jeśli masz wątpliwości lub pytania skontaktuj się z nami: