| | |Menu główne

Autodesk Vault

Zarządzaj całością projektu

Oprogramowanie Autodesk Vault pozwala wyszukiwać dane projektowe w kilka sekund, umożliwia bezpieczne dzielenie się informacjami na temat cyfrowych prototypów z członkami zespołu na całym świecie oraz dostarcza informacji kto i kiedy dokonał zmian w projekcie.

Czy poniższe problemy brzmią znajomo?

  • Wyszukiwanie ostatnio wprowadzonych poprawek na potrzeby wydruku lub weryfikacji jest żmudne, a czasem niemożliwe.
  • Pracownicy uzyskują przedwczesny lub przypadkowy dostęp do niezatwierdzonych wersji projektów, co prowadzi do kosztownych błędów na etapie produkcji.
  • Przyjęcie i przestrzeganie standardów firmowych i branżowych stanowi wyzwanie.
  • Zebranie w jeden zestaw „prawidłowo” poprawionych rysunków na potrzeby wydruku seryjnego jest uciążliwe, czasochłonne i podatne na występowanie błędów.

Produkty Autodesk Vault:

Autodesk Vault Workgroup 

Oprogramowanie Autodesk Vault Workgroup przeznaczone do zarządzania danymi może pomóc zwiększyć produktywność i przyspieszyć cykle projektowe, ułatwiając tworzenie i udostępnianie informacji na temat cyfrowych prototypów grupom roboczym. Obejmuje to również funkcję zarządzania i ponownego wykorzystywania danych, kontroli nad zmianami w projektach oraz administrowania i konfiguracji.


Autodesk Vault Professional

Program Autodesk Vault Professional to najbardziej wszechstronny produkt do zarządzania danymi oferowany przez firmę Autodesk. Posiada on wszystkie funkcje oprogramowania Vault Workgroup oraz dodatkowo funkcję monitorowania zleceń zmian inżynieryjnych, zarządzania zestawieniami materiałów oraz wymianę danych z innymi systemami biznesowymi.


Autodesk Vault Office

Autodesk Vault Office ułatwia dostęp do programów Vault Workgroup lub Vault Professional użytkownikom nie korzystającym z AutoCAD, którzy muszą kontrolować swoje dokumenty związane z projektem. Członkowie zespołu mogą uczestniczyć w procesach rewizji, wypisywania i zleceń zmian korzystając z dostępu poprzez internet lub aplikację pulpitową.

 

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

t: 22 675 99 11,
@: autor@autor.com.pl