| | |Menu główne
zaslepka

AutoCAD 2016 – już dostępny !

autor_autocad

Zaprojektuj każdy szczegół .

Twórz oszałamiające projekty 2D i 3D z oprogramowaniem AutoCAD® 2016. Aplikacja AutoCAD, dostępna we wszystkich pakietach Autodesk Design Suite, przyspiesza projektowanie i dokumentowanie pracy, której wyniki można bezpiecznie udostępnić za pomocą technologii TrustedDWG. Zaktualizowany nowoczesny interfejs usprawnia proces projektowania, a zwiększenie wydajności pozwala przyspieszyć przeprowadzanie procesów roboczych. Szybkie otwieranie nowych i istniejących rysunków za pomocą karty Nowy, wizualny dostęp do biblioteki rysunków za pomocą galerii na wstążce i łatwe wyszukiwanie narzędzi za pomocą nowego okna pomocy..

AutoCAD

  • Połącz proces roboczy ze zintegrowanymi: komputerem, chmurą rozwiązaniami mobilnymi.
  • Skróć czas projektowania.
  • Korzystaj z niezwykle dopracowanego wizualnie rozwiązania.
  • Przenieś rzeczywistość na sztalugi AutoCAD

AutoCAD 2016 – najważniejsze nowości

Wyjątkowe wrażenia wizualne – zobacz każdy szczegół rysunku.

Ulepszone pliki PDF – Dzięki dopracowanym, wydajniejszym plikom o mniejszych rozmiarach tworzenie dokumentów przebiega szybciej. Aby zapewnić lepszą wydajność, istnieje możliwość wyszukiwania tekstu, a pliki PDF można załączać do rysunków..

Inteligentne wymiarowanie – Automatycznie twórz odpowiednie pomiary w oparciu o zawartość rysunków. Umieść kursor nad wybranym obiektem, aby zobaczyć podgląd wymiarów przed rozpoczęciem jego faktycznego tworzenia

Monitor zmiennych systemowych – Zapobiegaj wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach systemowych. Ta funkcja wyświetla ostrzeżenie o wprowadzeniu zmian do ustawień preferencji, które mogą mieć wpływ na pracę z rysunkiem.

Model koordynacji – Dołączaj i wyświetlaj modele Navisworks (angielski) i BIM 360 Glue (angielski) bezpośrednio w oprogramowaniu AutoCAD. Podczas projektowania odwołaj się do modelu Navisworks, aby uniknąć potencjalnych konfliktów. Skorzystaj z obsługi plików różnorodnych formatów oferowanej przez Navisworks, aby importować modele do programu AutoCAD z innych aplikacji.

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się z naszymi specjalistami: